Marj Oyun Kodları |Hızlı Yükleme
0536 215 20 30
Destek için Burdayız

Empire Universe 3

Empire Universe 3 Şimdi Sizlerle
  • 8.00 TL - 360.00 TL


Piyasadaki en güçlü ve yenilikçi oyunlardan biri olarak konumlandırılmaktadır. Piyasaya çıktığı dönemde birçok ödüle imza atmış ve yılın en iyi web tabanlı MMO oyunu olarak da seçilmiştir. 
 
Empire Universe, piyasada web tabanlı oyunlar arasında bir ilki başarmış, javascript ile oluşturulmuş 3D oyun olmuştur. Web tabanlı oyunlar arasında ilk gerçek zamanlı oynanabilen oyunların arasında yerini almayı başarmıştır. Oyunda 10 çeşit ham madde çeşitliliği, 20’nin üzerinde savaş gemisi, 145 farklı değişik teknoloji bulunmaktadır. 
 
Oyun içerisinde 9 farklı ırk bulunmaktadır. Devasa olan haritada 10.000 galaksinin üzerinde 120.000’den fazla gezegen yer alıyor. Dünya üzerinde ise her bölümde en az 100.000 kişi mücadele etmek için sizleri bekliyor.
 
Empire Universe Türkiye’de Empire Universe 1 ile gönüllerde taht kurmayı başarmıştı. Oyunun devam serisi olan Empire Universe 2’de ise macera kaldığı yerden ve gelişmiş özellikler ile devam etti. Empire Universe 3 ise gelişmiş ve kullanıcı dostu ara yüzü, grafikleri ve yeni sistemleri ile oyun severlerin karşına çıktı.
 
En iyi web tabanlı MMO olan Empire Universe’de ihtiyacın olan her şeyi almak için gerekli Ikolium'a, Game Sultan’dan G-Cash’in benzersiz avantajlarıyla sahip olabilirsiniz.