Marj Oyun Kodları |Hızlı Yükleme
0536 215 20 30
Destek için Burdayız

Uçan Ejder

Uçan Ejder Şimdi Sizlerle
  • 2.00 TL - 300.00 TL


Uçan Ejder inanılmaz detaylı ve kapsamlı bir tarayıcı-tabanlı RPG oyunu. Öyleki içerisinde tarla sisteminden, dilek kuyusu sistemine kadar birçok özelliği var. Üstelik bu özelliklere diğer oyunlarda rastlamak bir hayli zor.
 
Çin merkezli üretici 337 tarafından piyasaya sunulan Uçan Ejder, RPG severler tarafından dil desteğiyle de beraber ülkemizde ilgiyle karşılanıyor.
Dört bin yıl önce sonsuz bir savaş girdabıydı anakara Istar. İyaguxiusi göre kutsal ırkın gösterdiği bir parça ölüm ve kargaşa dünyasıdır, onların ruhu üzerindeki düşüncesi ise şeytan vücutlarını korkunç bir hale çevirir, İyaguxiusi sonsuz bir boşluğun karanlık gücünden gelir, reenkarnasyonla on bin şeytani hükümdarlığı üzerinde gökyüzünü parçalar ve karanlık hapishane şeytani orduları anakara Istar’a getirir. Bu süren bin yıllık savaş dünyayı harap eder, anakara Istar neredeyse 90% parçalara ayrılır, işte tarihsel olarak bu şekilde olaylar meydana gelerek büyük bir savaş mücadelesi vuku bulur.
 
Savaşta İyaguxuisi’nın yenilgisi ve şeytan ırkının mühürlü sonu mağluptur. Yalnızca çeşitli kutsal afetler değil ayrıca ölümlerde anakara Istar’a gelir ve neredeyse nesillerin tükenmesine yol açar. Kutsal ırk bu savaşı kazanmasına rağmen birçok kayıp vermiştir. On bin şeytani hükümdarlığın üzerindeki Arthur şeytani ırkın dünyanın başına getirdiği bu felaketten ötürü keder duyar, şeytanlar tarafından bir ihanetin içine düştüğünden kuşku duyar. Bu duyguyu taşıyan Arthur iki bin yıllık bir zamanı anakara Istar’ı onarmakla geçirdiği için anakaranın kahramanı olarak da bilinir. Arthur onların gücüne atfederek dünyayı dört bir yanda koruyan kahramanlar ve dev ejderlerden sonra tüm bu sonsuz zaman kavramında şeytanlara yol gösterir, çünkü Arthur şeytanların sonsuz zamandaki kötü güçlerinin bir gün biteceğine inanır, ancak ölümle bu güç paylaşımı sona erdirilerek yeni bir oluşum yaratılabilir.